Soczewki progresywne

 

Pani Krysia kupiła w salonie soczewki progresywne i nie potrafi w nich funkcjonować…….

Zaoszczędziłem kilka złotych, bo chciałem spróbować czy się przyzwyczaję, kupując soczewki progresywne, ale nie umiem w nich jeździć samochodem….

Kiedy pracuję przy komputerze osiem godzin, bardzo bolą mnie kręgi szyjne, jest to nienaturalna pozycja jaką muszę przyjąć przy komputerze….

Moja koleżanka wydała dużą kwotę na soczewki progresywne i jest niezadowolona…….

Witam, w jakiej cenie macie soczewki progresywne ….. to drogo u konkurencji kupię taniej……

Od 15 lat pracy w optyce, często słyszymy właśnie takie słowa od różnych klientów, kiedy chcemy zaproponować klientowi „lepsze widzenie”

Obawiają się, że wydadzą dużą kwotą na soczewki progresywne, z których nie będą zadowoleni. My podchodzimy do klienta każdego indywidualnie.

Badanie optometrystyczne oraz dokładny wywiad z klientem da nam pewność, że proponowany przez nas produkt spełni oczekiwania klienta.

Specjalny panel pomiarowy zaproponuje nam jak najlepsze rozwiązanie ,a gwarancja jaką daje nam firma Rodenstock, potwierdza nas, aby „Wasze oczy widziały jak najlepiej”.

 

Okulary progresywne to wyjątkowy produkt:

nareszcie możesz cieszyć się dobrym widzeniem niezależnie od odległości.

 

kulary do czytania, okulary do patrzenia, okulary do komputera – łatwo można się w tym pogubić. Okulary progresywne umożliwiają jednoczesną korekcję wad wzroku i umożliwiający precyzyjne widzenie z bliska. Przeczytaj, czy nadają się także dla Ciebie.?

Osobie, która nigdy nie miała problemów z widzeniem, może wydawać się to dziwne, jak to możliwe, by przenoszenie wzroku z obiektu oddalonego o kilka metrów na taki, znajdujący się znacznie bliżej, sprawiało trudność. Dla osoby, która wymaga noszenia okularów progresywnych, takie czynności naprawdę są kłopotliwe. Przy zmianie odległości patrzenia, obraz zaczyna falować do momentu „przyzwyczajenia się” wzroku lub zmiany okularów. Dzięki rozwiązaniom stosowanym w okularach progresywnych, niedogodność ta zostaje praktycznie wyeliminowana.

Dla kogo są przeznaczone?

Okulary progresywne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień muszą używać czasami nawet kilku par okularów. Jedne z nich przeznaczone są do codziennej aktywności, a drugie „do czytania”. , kolejne do pracy biurowej. Niejednokrotnie sprawia to trudności – na przykład w pracy lub podczas prowadzenia samochodu. Dzieje się tak w przypadku pogorszenia się ostrości wzroku wraz z wiekiem i już istniejącej wady wzroku, polegającej na nieprawidłowej akomodacji.

Jeżeli jednak mimo okresu adaptacji nie będziesz czuł się komfortowo, zadzwoń, przyjdź, a na pewno rozwiążemy problem, ponieważ twój komfort to nasze zadowolenie.

 

3 rodzaje soczewek progresywnych: to już ściągnąć ze strony rodenstocka

Najlepsza jak dotąd soczewka progresywna od Rodenstock: Impression FreeSign® 3

Odkryj swobodne, unikalne widzenie jak nigdy przedtem. Dostępne od zaraz. Więcej na temat Impression FreeSign® 3


Kategoria

 

W skrócie

  • 100% naturalnego widzenia
  • Brak okresu adaptacji
  • Dostępne w 4 wersjach

Dla wymagających. Soczewki Multigressiv® MyLife 2 zapewniają doskonałe widzenie.

Soczewki progresywne Multigressiv® MyLife 2 idealnie pasują do Twojego stylu życia. Więcej o Multigressiv® MyLife 2


Kategoria

 

W skrócie

  • Bardzo cienkie i lekkie
  • Spontaniczna adaptacja
  • Dostępne w 3 wariantach

Dla ceniących jakość. Soczewki progresywne sprawdzone miliony razy: Progressiv PureLife Free® 2

Wspaniałe, wyraźne widzenie zarówno z bliskich, jak i dalekich odległości; dla użytkowników zwracających uwagę na cenę i ceniących sobie wysoką jakość. Więcej na temat Progressiv PureLife Free® 2


Kategoria

 

W skrócie

  • Najlepsze dla nowych użytkowników
  • Do 40% lepsza ostrość widzenia
  • Dobry stosunek ceny do jakości.